Omron Products    

Visualisation

Visualisation Software :

CX-Supervisor شرکت OMRON دارای توابع قدرتمند برای طیف گسترده ای از نیازهای HMI مبتنی بر کامپیوتر است. برنامه های کاربردی ساده را می توان با کمک تعداد زیادی از توابع و کتابخانه های از پیش تعیین شده ایجاد کرد و حتی برنامه های بسیار پیچیده را می توان با یک زبان برنامه نویسی قدرتمند و یا VBScript ™ تولید کرد. CX-Supervisor دارای کاربری بسیار ساده ، بصری و کاربر پسند است. وارد کردن مولفه های ActiveX® امکان ایجاد برنامه های قابل انعطاف و همچنین گسترش قابلیت ها را فراهم می نماید. نرم افزار CX-Supervisor  امرن نه تنها برای استفاده در کاربردهای نظارتی و کنترلی کوچک مناسب می باشد  بلکه دارای توانایی زیادی برای طراحی برنامه های پیچیده نیز است.

CX-Server LITE امرن طراحی شده است تا نیازهای برنامه نویسان مختلف از ساده تا پیشرفته را برآورده نماید.  CX-Server LITE به طراحان اجازه می دهد تا برای ایجاد پروژه های HMI ساده مبتنی بر PC ، امکان ارسال و دریافت اطلاعات PLC و دستکاری کنترل کننده ها در شبکه های OMRON را داشته باشند.

CX-Server OPC ساخت کمپانی امرن توانایی برقراری ارتباط بین استاندارد OPC و کنترلرها و معماری شبکه OMRON  را دارد و به هر نرم افزار client سازگار با OPC اجازه می دهد به آسانی با OMRON ارتباط برقرار کند.

SYSMAC Gateway برند OMRON  یک middleware  ارتباطی برای رایانه های شخصی در حال اجرای ویندوز است و توانایی پشتیبانی از ارتباطات CIP و پیوند داده ها (EtherNet / IP) علاوه بر توابع FinsGateway را دارد. CX-Compolet امرن شامل اجزای نرم افزاری می باشد که می تواند برنامه های ارتباطی بین کامپیوتر و کنترل کننده های OMRON را ایجاد نماید.

NS Runtime PC کمپانی امرن توانایی اجرای دقیق همان پروژه های HMI  به طور مستقیم بر روی کامپیوتر یا IPC شما را دارد.

KEPServerEX یک پلت فرم ارتباطی صنعتی است که تنها منبع داده های اتوماسیون صنعتی را برای همه برنامه های شما فراهم می نماید. طراحی پلت فرم این محصول امرن به کاربران اجازه می دهد تا دستگاه های اتوماسیون مختلف و برنامه های کاربردی نرم افزاری را از طریق یک رابط کاربری بصری مدیریت ، نظارت و کنترل نمایند.

نویسنده : تیم تولید محتوا  برق و صنعت آریان

[lastupdated]

دانلود این مطلب    

فهرست