YASKAWA ELECTRIC Products    

System Components
بر خلاف یک یکسوکننده Passive که تنها می تواند قدرت را از منبع به بار تحویل دهد ، مدل D1000 یاسکاوا قادر به تحویل قدرت در هر دو جهت است که نسبت به مولتی درایوهای منبع یا سیستم های باس مشترک تک درایوی بیشتر سودمند است. علاوه بر این ، سیستم D1000 شامل فیلتر هارمونیک ورودی ، دستیابی به سطوح اعوجاج کم و افزایش فاکتور توان می باشد که هزینه های انرژی سیستم های قدرت را کاهش می دهد. دستیابی به این سیستم قدرت بدون استفاده از اجزای multi-pulse پرهزینه به دست می آید.
بر خلاف ترمزهای دینامیکی ، که تمام انرژی ترمز را به شکل گرما از بین می برند ، مدل R1000 برند YASKAWA ELECTRIC از اتلاف انرژی از طریق ارسال آن به منبع برق خود برای استفاده بارهای دیگر جلوگیری می کند. از آنجائیکه R1000 تنها در هنگام بازسازی و نه بهنگام کارکرد موتور ، قدرت را انتقال می دهد ، برای کاربردهای بازسازی بسیار مقرون به صرفه است و بازده سرمایه اغلب کمتر از یک سال است. این سری یاسکاوا نه تنها باعث صرفه جویی در انرژی و هزینه می شود همچنین نیاز به ایمن تر شدن مقاومت ترمز را از بین می برد.
ماژول های ترمز دینامیکی یاسکاوا 
(Dynamic Brake Module) سری CDBR یک راه حل اقتصادی برای کاربردهای ترمز هستند که مقدار زیادی از هزینه های انرژی سالانه را کاهش می دهند. این سری ماژول ها در رنج توانی 22KW تا 220KW در دسترس می باشند.
نویسنده : تیم تولید محتوا  برق و صنعت آریان

[lastupdated]

فهرست