YASKAWA ELECTRIC Products    

Sigma-7 Rotary Servo Motors
SGM7J شرکت یاسکاوا برای به حداکثر رساندن پاسخ در کاربردهایی که تطبیق بار دقیق دارای اهمیت حیاتی می باشد ، طراحی شده است.  این خانواده از سروو موتورهای چرخشی inertia برای کاربردهای ظرفیت پایین ساخته شده اند ، اما می توانند تا سرعت 3000rpm و تا گشتاور   2.39N-m در زمان نیاز پاسخگو باشند.
مدل SGM7A کمپانی YASKAWA ELECTRIC در طیف گسترده ای از اندازه ها موجود است و رنج ظرفیت آن از توان کم تا متوسط را پوشش می دهد. هر یک از این سرو موتورهای چرخشی بدون جارو قادر به تولید میزان بالایی از توان در سطوح بسیار پایین اینرسی هستند.
مشخصات مدل SGM7P  یاسکاوا الکتریک این سری را به جمع و جور ترین ترین سروو موتور این شرکت تبدیل نموده است. این مدل برای کاربردهایی که فضا محدود است ، مناسب می باشد. سری SGM7P در محدوده نفوذ متوسط عمل می کند و در برنامه هایی که نیاز به تطبیق بار بهینه دارند ، موثر است.
نياز روزافزون به برق در بیشتر تجهیزات اتوماسیون صنعتی ما را به استفاده از عملکرد قدرتمند SGM7G یاسکاوا الکتریک وادار مي نماید.  این سروو موتورها در یک بسته بندی کامپکت ساخته شده اند اما زمانی که اینورتر در محدوده متوسط باشد ، گشتاور بالاتری را فراهم می نمایند.
نویسنده : تیم تولید محتوا  برق و صنعت آریان

[lastupdated]

فهرست