Mitsubishi Electric Products    

Programmable controllers-MELSEC
سری MELSEC IQ-R کمپانی میتسوبیشی برای رفع مشکلات مشترک در زمینه اتوماسیون صنعتی به 7 قلمرو اصلی توسعه یافته است : بهره وری ، مهندسی تعمیر و نگهداری ، کیفیت ، ارتباطات ، امنیت و سازگاری. برای حل این مشکلات نیز از 3 نکته مهم استفاده می شود : کاهش TCO ، افزایش قابلیت اطمینان و استفاده مجدد از دارایی های موجود.
مدل MELSEC IQ-F میتسوبیشی پیشرفت های بسیاری در صنعت اتوماسیون کرده است و راه را برای نسل بعدی این سری با افزایش BUS سرعت بالا ، توابع داخلی گسترش یافته ، پشتیبانیSSCNET III/H پیشرفته و محیط مهندسی بهبودیافته با تنظیمات پارامتر در نرم افزار مهندسی GX WORKS3 باز نموده است.
PLC 
های سری MELSEC-Q  استانداردهای لازم در سرعت ، دقت و کارایی را دارا می باشند. این سری قابلیت گسترش توسط ماژول های EXPANSION را نیز دارا می باشند و باعث کاهش زمان CYCLE عملیاتی و افزایش کارایی می شوند.
پی ال سی های سری MELSEC-L شرکت میتسوبیشی با سایز کامپکت ، قابلیت گسترش آسان ، قابلیت شبکه کردن و ویژگی های BUILT-IN قدرتمند بهترین راه حل برای کاربردهای متوسط می باشند و نیازهای حال و آینده صنعت اتوماسیون را تامین می نمایند.
سری PLC های MELSEC-F یک راه حل کنترلی کاملا کامپکت ( POWER SUPLLY ، CPU و I/O ها همه در یک واحد هستند. ) با OPTION های انعطاف پذیر برای پیکربندی سیستم ارائه می دهد.
راه حل های امنیتی سری MELSEC-QS/WS کمپانی MITSUBISHI بهره وری را افزایش داده و کنترلی ایمن را به شما ارائه می دهد. همچنین این مدل اجازه نمایش اطلاعات امنیتی را به شما خواهد داد.
نویسنده : تیم تولید محتوا  برق و صنعت آریان

[lastupdated]

فهرست