Omron Products    

Modular remote I/O

سیستم ورودی و خروجی های NX انواع وسیعی از دستگاه های ورودی و خروجی را پیشنهاد می دهد. سیستم باس داخلی بسیار سریع این مدل با زمان توزیع شبکه EtherCAT همگام شده است. نتیجه عملیات ورودی و خروجی های قطعی سیستم های گسترده به سازندگان ماشین های صنعتی این اجازه را می دهد تا سرعت و کیفیت خروجی محصولات خود را ارتقاء دهند.
با استفاده از سری CJ از پی ال سی های OMRON ، یک متصل کننده باس EtherNET/IP برای استفاده غیرهمزمان در دسترس می باشد. ورودی و خروجی های سری  NX رنج کاملی از واحدها که شامل ورودی و خروجی های دیجیتال استاندارد و high-peed ، سطح عملکردهای مختلف در ورودی و خروجی های آنالوگ ، ورودی های انکدر و خروجی های پالس را پوشش می دهند.  این سری به طور مداوم با ورودی و خروجی های time-stamped ، ورودی و خروجی های ایمنی ، سیستم باس متناوب و ماژول هایی با کاربردهای خاص ارتقاء می یابد.
سیستم ورودی و خروجی های مدل SmartSlice امرن ، کامپکت ، هوشمند و ساده می باشند. زمانی که از واحدهای master مدل DeviceNet یا CompoNet امرن استفاده می شود ، هیچگونه ابزار پیکربندی نیاز نمی باشد. با استفاده از توابع داخلی همچون pre-scaling ، جمع کردن ، تفکیک کردن و هشدار در واحدهای آنالوگ ، برنامه نویسی PLC می تواند به حداقل برسد. داده های تعمیر و نگهداری پیشگیرانه که توسط همه واحدهای ورودی و خروجی  جمع آوری شده اند ، می توانند با استفاده از نرم افزار CX-Integrator و یا بخش های محرک هوشمند سری NS قابل دسترسی باشند. (در تمامی صفحات SmartSlice)
 
نویسنده : تیم تولید محتوا  برق و صنعت آریان

[lastupdated]

دانلود این مطلب    

فهرست