YASKAWA ELECTRIC Products    

iQpump Drives

شرکت یاسکاوا الکتریک iQpump®1000 را به همراه اپراتورهای سرویس پمپ و صاحبان سیستم های پمپ طراحی نموده است.  iQpump1000 سهولت نصب و پیکربندی کامل پمپ و حفاظت از موتور را ارائه می دهد. iQpump1000 همچنین می تواند مبدل های فاز را هنگام تبدیل از یک فاز به یک موتور پمپ سه فاز جایگزین کند.

بسته iQpump1000 Bypass از 1 تا 500 اسب بخار در دسترس است. علاوه بر پمپ های آبیاری ، کنترل کننده iQpump برای انواع مختلف کاربردهای پمپاژ از جمله در برنامه های کاربردی تجاری و مسکونی نیز مناسب است.

iQpump1000 Configured  یک iQpump1000  را در محفظه های (NEMA 1 (UL Type 1) ، NEMA 12 (UL Type 12 یا (NEMA 3R (UL Type 3R  فراهم می کند و برای چندین مورد معمول از جمله راکتورها ، فیوزها ، قطع کننده های مدار و غیره استفاده می شود. این محصول یاسکاوا برای انعطاف پذیری در فراهم نمودن ویژگی ها و گزینه هایی که معمولا درخواست می شوند توسط طراحان کنترل صنعتی طراحی شده است. این بسته پیکربندی شده برای محیط های خشن طراحی شده و قابل اعتماد می باشد. همچنین دارای قابلیت محافظت از محیط زیست نیز بوده و انواع پروتکل های ارتباطی را پوشش می دهد.

iQpump Micro شرکت یاسکاوا نیز به همراه اپراتورهای سرویس پمپ و صاحبان سیستم های پمپ طراحی شده است و سهولت نصب و پیکربندی کامل پمپ و حفاظت از موتور را ارائه می دهد. iQpump Micro همچنین می تواند مبدل های فاز چرخشی را هنگام تبدیل از یک فاز به یک موتور پمپ سه فاز جایگزین کند.

بسته iQpump Micro Configured برند YASKAWA ELECTRIC یک iQpump Micro را در یک محفظه (NEMA 3R (UL Type 3R با فضایی برای استفاده های معمول فراهم می نماید. این بسته پیکربندی شده برای محیط کار سخت در فضای باز طراحی شده و قابل اعتماد می باشد و همچنین دارای گزینه حفاظت از محیط زیست نیز هست.

جدیدترین محصولی که کمپانی Yaskawa به خانواده ی درایوهای پمپ اضافه کرده است ، U1000 iQpump می باشد که شامل تکنولوژی ماتریس برای تبدیل مستقیم ولتاژ AC ورودی به ولتاژ AC خروجی است. این درایو برای کاربردهای پمپاژ آب مناسب بوده و دارای ویژگی هایی از قبیل تخریب بسیار کم هارمونیک ، صرفه جویی در انرژی و قابلیت اطمینان از طراحی یک فضای صرفه جویانه می باشد.

بسته U1000 IQpump configured یاسکاوا حاوی ماکروهای نرم افزاری خاص برای کاربردهای پمپ ، یک ساعت زمان واقعی و صفحه کلید دستی / خاموش / خودکار LCD با یک سوئیچ قطع ورودی و فضایی برای چندین گزینه توان با پوشش NEMA 3R  فراهم می کند. همچنین  این درایو دارای تکنولوژی ماتریس جهت تبدیل مستقیم ولتاژ AC ورودی به ولتاژ AC خروجی می باشد.

 
نویسنده : تیم تولید محتوا  برق و صنعت آریان

[lastupdated]