YASKAWA ELECTRIC Products    

HVAC Software Tools
ابزار پشتیبانی DriveWizard® HVAC شرکت یاسکاوا یک برنامه مبتنی بر ویندوز می باشد که به منظور راه اندازی و رفع اشکال درایوهای Yaskawa  به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است. این برنامه کاربر پسند بوده و می توان داده ها را درآن بازیابی ، تغییر و ذخیره نمود. HVAC DriveWizard با Z1000 ، Z1000U ، E7 ، V1000  و V1000-4X سازگار است.
نرم افزار Programming Simulator یاسکاوا شبیه سازی واقع بینانه ای از برنامه نویسی و کارکرد  Z1000، Z1000U ، Z1000 bypass  یا Z1000U bypass  را انجام می دهد. تمامی فانکشن های اصلی این درایوها با این نرم افزار PC سیموله می شوند. همچنین این نرم افزار دارای فانکشن به روزرسانی اتوماتیک می باشد.
با کنترل برنامه های خود توسط درایوهای YASKAWA می توانید انرژی و هزینه عملیاتی پروژه های خود را کاهش دهید.  نرم افزار صرفه جویی در انرژی HVAC بدون هزینه در دسترس است تا کاربران بتوانند با استفاده از VFD ها صرفه جویی در مصرف انرژی را به طور دقیق پیش بینی کنند.
نرم افزار Harmonics Estimator به شما این امکان را می دهد تا هارمونیک ها را با استفاده از درایو در نقطه اتصال مشترک (PCC) برای انتخاب راه حل مناسب تخمین بزنید.
نویسنده : تیم تولید محتوا  برق و صنعت آریان

[lastupdated]