YASKAWA ELECTRIC Products    

HVAC Drives

درایو سرعت متغیر Z1000 کمپانی یاسکاوا الکتریک برای کاربردهای اتوماسیون ساختمان از جمله فن ها ، پمپ ها و برج های خنک کننده از طریق 500HP  طراحی شده است  Z1000 .دارای صفحه کلید LCD آسان برای خواندن است که رابط  Hand-Off-Auto و ساعت واقعی را فراهم می کند. این ویژگی های Z1000 آن را برای بسیاری از کاربردهای اتوماسیون ساختمان که نیاز به کنترل موتوری دارند مناسب می سازد.

پکیج Bypass مدل Z1000 یاسکاوا با گذرگاه هوشمند و رابط پیشرفته BAS بهینه شده است. این طراحی یک معیار جدید برای عملکرد ، مزیت و کیفیت است.

Z1000 Configured  یک درایو Z1000 را در محفظه های (NEMA 1 (UL Type 1) ، NEMA 12 (UL Type 12 یا (NEMA 3R (UL Type 3R فراهم می کند و برای چندین مورد معمول از جمله راکتورها ، فیوزها ، قطع کننده های مدار و غیره استفاده می شود. این محصول یاسکاوا برای انعطاف پذیری در فراهم نمودن ویژگی ها و گزینه هایی که معمولا درخواست می شوند توسط طراحان کنترل صنعتی طراحی شده است. این بسته پیکربندی شده برای محیط های خشن طراحی شده و قابل اعتماد می باشد. همچنین دارای قابلیت محافظت از محیط زیست نیز بوده و انواع پروتکل های ارتباطی را پوشش می دهد.

بسته Z1000 Redundant Drive شرکت Yaskawa Electric دارای دو درایو Z1000 شامل ماکروهای نرم افزاری خاص برنامه کاربردی HVAC و ساعت های واقعی در یک محفظه NEMA 1 برای اطمینان از عملکرد بدون وقفه در صورت خطا در درایو می باشد.

Z1000U Matrix Drive دارای تکنولوژی ماتریس برای تبدیل مستقیم ولتاژ AC ورودی به ولتاژ AC خروجی است. این درایو یاسکاوا برای کاربردهای HVAC مناسب است که باعث تخریب بسیار کم هارمونیک ، صرفه جویی در انرژی و قابلیت کار در یک طراحی صرفه جویانه در فضا می باشد.

بسته بای پس Z1000U  یک درایو ماتریس Z1000U را در یک محفظه NEMA 1 یا NEMA 3R فراهم می کند که دارای یک 2contactor یا 3contactor style bypass به منظور اجازه راه اندازی موتور از طرف درایو و یا در سراسر خط می باشد.

بسته پیکربندی شده درایو ماتریس Z1000U یاسکاوا حاوی ماکروهای نرم افزاری خاص برنامه کاربردی HVAC ، یک ساعت زمان واقعی و صفحه کلید دستی / خاموش / خودکار LCD با یک سوئیچ قطع ورودی و فضایی برای چندین گزینه توان با پوشش NEMA 1 یا NEMA 3R فراهم می کند. همچنین  این درایو دارای تکنولوژی ماتریس جهت تبدیل مستقیم ولتاژ AC ورودی به ولتاژ AC خروجی می باشد.

نویسنده : تیم تولید محتوا  برق و صنعت آریان

[lastupdated]

فهرست