YASKAWA ELECTRIC Products    

General Purpose Drives
A1000 شرکت یاسکاوا الکتریک یک درایو کامل با کیفیت ، عملکرد و انعطاف پذیری بالا و سازگاری با محیط زیست از طریق 1000HP می باشد. از ویژگی های بارز این درایو ارتباطات شبکه ، feedback و قابلیت افزایش ورودی و خروجی برای کنترل هر چیزی از فن و پمپ های ساده تا ماشین های پیچیده می باشد. برای نصب و راه اندازی و یا تکمیل پروژه ها ، درایو A1000 یک راه حل جامع ، با توجه به کاربرد مورد نیاز ، فراهم می نماید.
بسته A1000 Configured دارای فضایی برای چندین گزینه معمول مانند راکتورها ، فیلترهای RFI ، مدارهای قطع کننده و غیره می باشد. سری A1000 برای انعطاف پذیری در فراهم نمودن ویژگی ها و گزینه هایی که معمولا درخواست می شوند طراحی شده است. این بسته پیکربندی شده برای محیط های صنعتی سخت طراحی شده و نیرومند و قابل اعتماد است و ویژگی های آن در حفاظت از محیط زیست موثر می باشد.
درایو U1000 کمپانی YASKAWA ELECTRIC یک راه حل کامپکت و کامل در کاربردهایی با هارمونیک های فوق العاده پایین و یا کاربردهایی که در آن نیاز به بازسازی کامل هست ، می باشد و همچنین مدل U1000 در کیفیت توان ، صرفه جویی در انرژی ، انعطاف پذیری بالا و عملکرد کنترل موتور در نیازهای کاربردی وسیع می تواند انتخاب نهایی باشد.
درایو ابتکاری G7 برند یاسکاوا با به کارگیری 3 سطح کنترل ، بهترین گزینه برای نصب و راه اندازی درایو می باشد. کمپانی یاسکاوا الکتریک تنها سازنده درایوی با ولتاژ پایین و با اینچنین پیکربندی در جهان است. 3 سطح تکنولوژی باعث کاهش مشکلات درایو در ارتباط با کابل های موتور طولانی و شکست های زودگذر بار موتور می شود. علاوه بر این ، نویز الکتریکی که نتیجه مشکلات بسیار در نصب و تاسیسات می باشد ، به طور قابل توجهی کاهش می یابد. از دیگر ویژگی های اینورترG7  برند Yaskawa ، انعطاف پذیری بالا ، عملکرد بردار عالی برای کنترل سرعت ، گشتاور و موقعیت می باشد.
بسته G7 Configured دارای فضایی برای چندین گزینه معمول مانند راکتورها ، فیلترهای RFI ، مدارهای قطع کننده و غیره می باشد که برای انعطاف پذیری در فراهم نمودن ویژگی ها و گزینه هایی که معمولا درخواست می شوند توسط طراحان کنترل صنعتی طراحی شده است.
نویسنده : تیم تولید محتوا  برق و صنعت آریان

[lastupdated]

فهرست