Omron Products    

Configuration

Configuration Software :

نرم افزار CX-One کمپانی امرن به کاربران اجازه می دهد تا چندین دستگاه مانند PLC ها ، HMI  ها و سیستم های کنترل حرکت و شبکه ها را با استفاده از یک بسته نرم افزاری با license number که به راحتی نصب می شود پیکربندی و برنامه ریزی کنند.  این امر به شدت پیچیدگی پیکربندی را کاهش می دهد و اجازه می دهد تا سیستم های اتوماسیون با حداقل آموزش برنامه نویسی یا پیکربندی شوند.

Sysmac Studio برند OMRON یکپارچه سازی پیکربندی ، برنامه نویسی ، شبیه سازی و مانیتورینگ را در یک رابط کاربری ساده انجام می دهد. Sysmac Studio  تنها نرم افزار پیشرفته ایست که برای کنترل اتوماتیک دستگاه سری NJ مورد نیاز است که منطق ، حرکت و تصویر را در یک پلت فرم به ارمغان می آورد.

ابزار پیشرفته پیکربندی شبکه CX-Configurator FDT ساخته شده در فن آوری FDT به منظور بهبود پشتیبانی از دستگاه های پیشرفته از برند OMRON و یا برندی دیگر ساخته شده است.

با استفاده از نرم افزار CX-Drive امرن ، زمان و پیچیدگی پیکربندی ، راه اندازی و نگهداری سروو و اینورتر را کاهش دهید. CX-Drive امرن شامل پشتیبانی از ویژگی های جدید سیستم سروو Accurax G5 و اینورتر MX2 می باشد.

نرم افزار پشتیبانی CX-Thermo شرکت OMRON  برای استفاده با کنترلرهای دمای E5AC / E5CC / E5DC / E5EC ، E5AN / E5GN ، E5_N-H ، E5ZN ، E5AR ، E5ER و CelciuXº کمپانی امرن طراحی شده است. CX-Thermo دارای ویژگی های تنظیم سریع تر پارامتر ، تنظیم آسان تر دستگاه و تعمیر و نگهداری ساده می باشد.

نویسنده : تیم تولید محتوا  برق و صنعت آریان

[lastupdated]

دانلود این مطلب    

فهرست