کنترلر دمای E5_C یکی از محصولات جدید امرن می باشد که بر اساس استاندارد جهانی جدیدی که بر پایه دقت و استفاده آسان کاربران استوار است ، طراحی شده است. کارایی کنترل عالی ، تنظیمات آسان و دید برجسته صفحه نمایش LCD با IP66 در یک بدنه با عمق 60 میلی متر جمع شده اند.
کنترل دمای Ramp/Soak E5_C-T مدل خانواده E5_C را به کاربردهای پردازش گسترش داده است. قابلیت آدرس دهی حداکثر 6 ورودی رویداد و 4 خروجی کمکی که در یک بدنه کامپکت با عمق 60 میلی متر جمع شده است ، این سری را قدرتمندترین و تطبیق پذیرترین کنترلر دمای امرن ساخته است.
دقت ، سرعت و ویژگی های کنترل پردازش در سری E5_N-H توسعه یافته است.
سری E5_R ورودی هایی با دقت بالا (0.01 ºC برای Pt100) و چرخه کنترل و نمونه گیری 50 میلی ثانیه ای ، برای هر 4 حلقه فراهم کرده است.
CelciuX 
برای اندازه گیری دماهای پیچیده و با استفاده از الگوریتم کنترل دمای Gradient (GTC) و قابلیت برنامه نویسی آسان و بهینه با PLC ها و HMI های امرن ، طراحی شده است و علاوه بر این شامل تکنولوژی کنترل دماهای هوشمند “Simple to use ، مانند کنترل اختلال 2-PID و راه های مختلف تنظیمات می باشد. همچنین قابلیت اتصال به رنج وسیعی از شبکه های صنعتی را دارا می باشد.
کنترل دمای ماژولار E5ZN شامل ماژول هایی با عرض 22.5 میلی متر با 2 کانال در هر ماژول می باشد. با استفاده از RS-485 می توان حداکثر 32 حلقه کنترلی ساخت. قابلیت ماژولی این کنترلر باعث تبادل و تعویض آسان تک تک ماژول ها می شود

 

فهرست