یک HMI که پویا و دارای حسگر خوب و قابل پیش بینی باشد ، ماشین های صنعتی را جذاب تر و رقابتی تر می کند. استفاده از اچ ام آی Sysmac امرن (NA Series) با قابلیت سرعت بیشتر و کنترل و نظارت کارامدتر ، ارتباط فعال و طبیعی بیشتری بین اپراتور و ماشین فراهم می نماید. این مدل از اچ ام آی های امرن در سایزهای 7 ، 9 ، 12 و 15 اینچ با دو فریم مشکی و نقره ای در رنج های 800 * 1280 پیکسل برای 12 و 15 اینچ ، 480 * 800 پیکسل برای 7 و 9 اینچ دردسترس می باشند.
HMI 
های سری NS امرن از نوع پنل های پیشرفته می باشند که رنج وسیعی از 5.7” Monochrome STN تا 15” TFT را پوشش می دهند. برنامه نویسی آسان در آن ، ویژگی هایی از قبیل امکان ارتباطات چند منظوره ، همکاری خوب با PLC های OMRON و دستگاه های دیگر با مانیتور نردبانی ، بخش های محرک هوشمند و قابلیت اطمینان اثبات شده را پیشنهاد می دهد.
کوچکترین سایز HMI های امرن (NS5) در دو نوع روشنایی با رنگ های واضح و زنده TFT در صفحه نمایش لمسی موجود است که مجهز به اتصال USB برای دانلود و آپلود در پروژه ها می باشد و امکان اتصال از طریق Ethernet نیز در آن وجود دارد. یکی از بزرگترین مزیت های سری NS امکان استفاده از بخش واحد فعال و هوشمند (SAP) است که می تواند زمان پیکربندی ، راه اندازی و نگهداری دستگاه را کاهش دهد. SAP ها از پیش برنامه ریزی شده هستند و همچنین امکان تعبیه کد قبل از آزمایش تجسم اشیا درآنها وجود دارد. قابلیت طراحی ساده drag and dropنیز در این HMI وجود دارد.
امکان استفاده از مدل NS Handheld امرن در شرایط خشن و ناگوار و همچنین در جایی که حرکت HMI به صورت آزاد نیاز است ، وجود دارد و همچنین این مدل در فرمت سیار نیز تکامل یافته است. بر پایه ی ورژن استاندارد 5.7 اینچ TFT ، ما ورژن دستی سری NS را به شما پیشنهاد می دهیم. این مدل دارای 10 Function Key و درجه حفاظت IP65 می باشد.

 

فهرست