YASKAWA ELECTRIC Products    

AC MOTORS

AC Motors :

موتورهای برداری MicroMAX  یاسکاوا ، گشتاور ثابت 1000:1 (TENV) وگشتاور ثابت 20:1 (TEFC) را در طراحی کاملا محصور پیشنهاد می دهند. این موتور سه فاز برای جایگزینی مستقیم PMDC یا هر کاربرد سرعت متغیر که در آن محدوده سرعت گشتاور ثابت تا 1000:1 مورد نیاز باشد ، طراحی شده است. کاربردهای معمول این موتور عبارتند از : ماشین آلات ، نوار نقاله ها ، ماشین آلات بسته بندی ، ماشین آلات دوزندگی و تجهیزات چاپ.

موتورهای برداری BlackMAX  یاسکاوا الکتریک ، گشتاور ثابت 1000:1 (TENV) را پیشنهاد می دهند. این موتور سه فاز برای کاربردهای اینورتر یا بردار طراحی شده است که دامنه سرعت گشتاور ثابت تا 1000:1 مورد نیاز است. کاربردهای معمول این موتور عبارتند از : حمل مواد ، ماشین آلات ، نوار نقاله ها ، جرثقیل و بالابر ، پردازش فلز ، test stands ، پمپ ها ، کمپرسور ، پردازش نساجی  و سایر ماشین آلات صنعتی که در محیط های پر گرد و خاک یا کثیف نصب شده اند.

مدلBlueMAX  شرکت YASKAWA یک موتور سه فاز کاملا محصور است که برای کاربردهای اینورتر یا بردار طراحی شده است و در آن حد مجاز سرعت گشتاور ثابت تا 2000:1 می باشد. کاربردهای معمول این موتور عبارتند از : حمل مواد ، ماشین آلات ، نوار نقاله ها ، جرثقیل و بالابر ، پردازش فلز ، test stands ، پمپ ها ، کمپرسور ، پردازش نساجی  و سایر ماشین آلات صنعتی که در محیط های پر گرد و خاک یا کثیف نصب شده اند و در آن ساخت چدن مورد نیاز است.

موتور موثر NEMA Premium XRI  یک موتور سه فاز و کاملا محصور شده می باشد که در کمپرسورها ، پمپ ها ، نوار نقاله ها، دمنده ها و سایر ماشین آلات صنعتی که در محیط های پر گرد و خاک یا کثیف نصب شده اند ، استفاده می شود. هنگام استفاده از این موتورهای یاسکاوا با کارایی بالا ، صرفه جویی انرژی قابل توجهی می تواند حاصل شود.

موتور SyMAX®  یاسکاوا نسل بعدی تکنولوژی در راندمان موتور و عملکرد آن است. موتورهای AC مغناطیسی دائمی SyMAX راه حل های موثری را برای نیازهای کاربردی امروزی ارائه می دهد.

نویسنده : تیم تولید محتوا  برق و صنعت آریان

[lastupdated]

فهرست