نوآوري در ساخت تابلوهاي برق
* تحولی در تابلوهای کنترلی
* نوآوری در مراحل ساخت تابلو
* ساده و آسان برای سازندگان تابلوها
همانطور که می دانید تابلوهای کنترل ، قلب کارخانه های تولیدی هستند. هر گونه تغییر در طراحی و تولید تابلوهای کنترل باعث ایجاد تحول در امکانات محصول می شود که نه تنها برای سازندگان تابلو مفید است بلکه ماشین ساز و مصرف کننده نهایی نیز از آن بهره خواهند برد. اگر طراحی تابلو ، پروسه ساخت تابلو و ارتباط انسان با تابلو با راه هایی مانند محصولات جدید ، تکنیک های سیم کشی و تکنولوژی دچار نوآوری شوند ، چه بسا ساخت پنل های کنترلی بسیار ساده تر خواهد شد و پرشی بزرگ به سوی بهره وری خواهد بود.
Panels :
تحولی در تابلوهای کنترلی :
– صرفه جویی در فضا :
با اضافه نمودن تجهیزات با سایز جدید در فضای موجود ، شما می توانید تجهیزات بیشتری را در همان سایز تابلوی کنترلی قبلی برای افزایش عملکرد تابلو جاسازی نمایید.
– کاهش فضای مرده :
ما به شما کمک می نماییم تا سایز تابلوهای کنترلی خود را به وسیله کاهش فاصله بین کانال های سیم کشی و فضای مرده ، کوچک تر نمایید.
– مقاومت در برابر لرزش :
شما می توانید از بلوک های ترمینال با تکنولوژی Push-in puls* استفاده نمایید تا پنل های کنترلی شما در حمل و نقل و بهره برداری مقاوم در برابر هرگونه لرزش باشند.
– بهبود جریان هوا :
استفاده از تجهیزاتی با ارتفاع یکسان ، جریان هوایی بدون مانع را تضمین می نماید و به عنوان نتیجه ، گرمای داخل تابلو به راحتی از بین می رود. کاهش دمای داخل پنل ، کارایی محصول را افزایش ، نرخ خرابی را کاهش و نیز طول عمر دستگاه را طولانی می نماید.
Process :
نوآوری در مراحل ساخت تابلو :
– طراحی کارآمد :
کتابخانه الکترونیکی CAD محصولات ما (Industrial.omron.eu/cadlibrary) می تواند در کاهش زمان طراحی تاثیرگذار باشد.
– تسریع در سفارشی سازی :
دستگاه هایی با مشخصات واحد به شما اجازه می دهد تا به راحتی سفارش پنل برای هر مشتری را مدیریت نمایید.
– سیم کشی سریع :
متد سیم کشی واحد و ویژگی های آن به کوتاه تر شدن زمان تحویل کمک می نماید.
People :
ساده و آسان برای سازندگان تابلوها :
– سیم کشی آسان :
بلوک ترمینال هایی با تکنولوژی Push-in puls* به سادگی سیم کشی کمک می نمایند.
– سیم کشی Front-in و Front-release :
کابل های ترمینال به راحتی می توانند وارد بلوک ترمینال های مستقل توسعه یافته ما شوند که این بلوک ترمینال ها دارای تکنولوژی Push-in puls* در تمامی سطوح جلو برای سیم کشی آسان هستند.
* بلوک ترمینال هایی با تکنولوژی Push-in puls در واقع بلوک ترمینال های فشاری هستند که توسط شرکت OMRON توسعه یافته اند تا سیم کشی را آسان تر و محکم تر نمایند و زمان کار بر روی سیم کشی را کاهش دهند.