اخذ جایزه فینال سلول های خورشیدی توسط شرکت امرن

شرکای امرن در زمینه PV جایزه فینال در حوزه سلول های خورشیدی را از آن خود کردند :

برای اطمینان از اینکه مشتریان ما بهترین محصولات و سرویس های PV را در اختیار داشته باشند ، ما در انتخاب شرکای خود برای تکنولوژی های مکمل ضروری ، دقت زیادی به کار برده ایم.

اخیرا برخی از شرکای ما Dhybrid و Ilumen برنده جایزه معتبر Intersolar در نمایشگاه سالیانه ای که به جشن نوآوری در صنعت بین المللی انرژی خورشیدی اختصاص داده شده است ، شده اند.

نوآوری در محصولات :

شرکت Ilumen  یک فینالیست در موضوع فتوولتائیک می باشد که توانایی طراحی و تولید PID Box Mini (وسیله ای با توانایی بازتولید در زمینه ماژول های PV تحت تاثیر (PID (Potential Induced Degradation) را دارد.

PID ترفند اصلی در درآمدهای مالی بخش فتوولتائیک می باشد.(جایی که با از دست دادن توان می توان به ۶۰ درصد توان نامی رسید.)

سیستم های قدرت شرکت Dhybrid در موضوع پروژه های خورشیدی برجسته نامزد می باشد و در ارائه راه حل هایی برای سیستم های فتوولتائیک / دیزل هیبریدی رهبری بازار را در دست دارد.

زمانی که به رابط سریال اینورتر KP100L وصل می شوید ، سیستم کاهش سوخت شرکت Dhybrid می تواند نیاز اساسی تغذیه داخلی فتوولتائیک که به بار الکتریکی و مشخصات تولید بستگی دارد را مدیریت کند.

زمانی که این محصول برای انطباق فناوری با شبکه مورد نیاز اروپا ، طراحی شده بود ،پایه های تکنولوژی برای سازگاری توسط بخش R & D شرکت گسترش یافته بود.

مشتریان برندگان اصلی هستند :

” نوآوری در تکنولوژی برای همه افراد ارزش کلیدی دارد. ”

Eleonora Denna (مدیر بازاریابی محصولات)

به همین دلیل ما افتخار می کنیم که شرکت با کسانی که دراین نمایشگاه مهم فینالیست هستند ، همکاری دارد. این یک گواهینامه بجا برای تعهد ما به بخش PV می باشد ، جایی که ما تکنولوژی هایی را انتخاب می کنیم که به اینورترهای ما مربوط باشد و مشتری هایمان را به برندگانی در زمینه PV  تبدیل می نماییم.

نویسنده : تیم تولید محتوا  برق و صنعت آریان

[lastupdated]